Hapanova.com Başarı Kitapevi Kuruluşudur

LGS hazırlık KİTAPLARI SATIŞ KİTABEVİ HAPANOVA

Lgs sınavı 2020 yılında korona virüsünden dolayı sadece öğrenciler 1. Dönem konularından sorumludurlar. Yayınevleri de 1. Dönem lgs konularını içeren soru bankaları, lgs deneme kitapları basımına ağırlık verdiler.

Lgs kitapları da en önce Berkay yayınları, kırmızı beyaz ,ata yayınları ,112 matematik ,ankara yayınları, model yayınları ilk etapta yeni soru bankalarıyla öğrencilere hizmet etmeye başladılar.

Hapanova.com web sitesinde lgs soru bankalarını, lgs tekrar ve deneme kitaplarını online uygun fiyata alabilirsiniz. Sitemizde lgs kitaplarının yanında ayt &tyt üniversite hazırlık kitaplarını ,soru bankalarını uygun fiyatla güvenli bir şekilde alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartına taksit imkanıyla güvenli online alışveriş sitesi hapanova.com dan alışveriş yapabilirsiniz.

Hapanova.com web sitesi bir başarı kitabevi yayın kuruluşudur. sınavlara hazırlık kitapları satışının yanında kültü kitapları,ilkokul ve ortaokul kitap setlerini de uygun fiyata alabilirsiniz. Mesela 100 temel eser ,kral şakir gibi öğrencilerin beğendiği kitapları sitede bulabilirsiniz.

BERKAY YAYINLARI HAZIRLIK KİTAPLARI HAPANOVA DA

Berkay yayınları ilkokul ortaokul sürecinde yayın yapan güçlü bir yayınevi ve öğrencilerimizin velilerimizin ve öğretmenlerimizin tercih ettiği bir yayınevidir. Berkay yayınları kitapları olarak ; Tbt testleri ilkokul katagorisinde en çok tercih edilen kitaplar arasında yerini aldı. Bunun yanında ortaokul lgs hazırlık kitaplarında aşamalı soru bankaları yer almaktadır. Bunları hapanova.com kitap satış sitesinde uygun fiyata alabilirsiniz. Lgs hazırlık olarak da Nirvana soru bankaları ile de zirveye ulaştı.

Berkay yayınları hapanova.com web sitesinde bulunmaktadır.

MODEL YAYINLARI HAPANOVA SİTESİNDEN SATIN ALDIM

Arkadaşlarımın ve öğretmenlerimin tavsiyesi üzerine model yayınlarını satın aldım. Lgs sınavında hazırlamış olduğu sorular milli eğitim bakanlığının örnek sorularıyla uyumlu olduğunu gördüm. Model yayınları olarak piyasada satışa çıkan ve hapanova.com sitesinde bulabileceğiniz aşağıdaki kitapları satın alıp inceleyebilirsiniz;

Turbo serisi lgs hazırlık kitaplarında en çok tercih edilenler arasında yerini aldı.

Nitro serisi de yeni nesil sorularla öğrencilerimizin karşısına çıktı. Türkçe matematik ve fen bilgisi dersleriyle ilgili denemeler soru bankaları yer almaktadır.

LGS HAZIRLI KİTAPLARI NERDEN ALABİLİRİM?

LGS hazırlık kitapları dediğimizde aklımıza yeni nesil soru bankaları gelmektedir. Lgs soru bankalarını lgs deneme kitaplarını hapanova sitesinde bulabilirsiniz. Hapanova Başarı kitabevi kuruluşu olup hazırlık kitaplarını kültür kitaplarını ve bunun yanında kırtasiye ürünlerini bulabilirsiniz

LGS HAZIRLIK İÇİN NE YAPMALIYIM?

LGS’ye Hazırlanmak Ne Kadar Önemli İse, Yardımcı Kaynak Seçmekte Çok Önemlidir. Bunun İçin hapanova.com. Adresimizden LGS Sınavına Hazırlanan Öğrencilerimize Kaliteli ve Güncel Yayınları, Yeni Nesil Hazırlanmış Kitapları, Bilgi Ve Beceri Temelli Deneme Sınavlarını Ve Testlerini İnceleye Bilir, Güvenli Bir Şekilde Satın Alabilirsiniz.

HAPANOVA.COM HİKAYE SETİ TANITIM (ANADOLUYA CAN VERENLER)

Okurlarını Tarihimizle Buluşturan Muazzam Bir Set.

Bayrak ve vatan için gözlerini kırpmadan can verenler, Anadolu tarihinin yazılmasında büyük rol oynamışlardır. Büyük küçük, kadın erkek demeden cepheye koşanlar Anadolu’nun yüzyıllarca canlı kalmasına yardımcı olmuşlardır. “Anadolu’ya Can Verenler”in hayat öykülerini okurken tarihe de tanıklık edeceksiniz.

*Nene Hatun *Sütçü İmam *Mehmet Muzaffer *Nusret Mayın Gemisi *Vecihi

Fatma Seher Hanım *Yörük Ali Efe *Halime Çavuş *Ezineli Yahya Çavuş *İpsiz Recep

10 Kitap + Değerlendirme Test ve Etkinlikleri

Renkli64 sayfa15 x 21 cm

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir