Yeni Nesil 1. Dönem Tekrar Kitapları Satışa Çıktı

26 mart 2020 tarihinde milli Eğitim bakanlığı öğrencilerimizin yaklaşık olarka 2. dönem okullara gidemeyerek uzaktan eğitim görmeleri üzerine velilerimizi ve öğrencilerimizi rahatlatacak açıklamalarda bulundular. İlerleyen süreçlerde lgs sınavına girecek öğrencilerimizin nelerden sorumlu olduklarıyla ilgili bakanlık açıklamalarda bulundu ve bakanlık velilerle bunu paylaştı. Lgs de sorumlu olan konulara buradan inceleyebilirsiniz.Bu açıklamalar üzerine kitap yayınevleri de öğrencilerin sorumlu oldukları konularla ilgili 1. dönem tekrar kitapları basımına öncelik verdiler.

8. sınıf Lgs 1. dönem tekrar kitapları

Bakanlığın açaıklamalarından sonra yayınevleri 1. dönem tekrar konularını içeren kitapları basıma hız vererek yeni nesil kitapların ,denemelerin yayınına başladılar. Web sitemiz üzerinden yeni basıma girmiş olan yeni nesil 1. dönem tekrar kitaplarını Buradan inceleyebilir satın alabilirsiniz

Hangi Yayın Evleri 1. dönem tekrar kitaplarını yayınladı.

Şuan için aşağıda yazacağım yayın evleri bu kitapları yayınlandılar.Web sitemiz üzerinden de bu kitapları inceleyerek alabilrisiniz.

ATA YAYINLARI 1. DÖNEM TEKRAR KİTABI

BERKAY YAYINLARI NİRVANA TÜM DERSLER KİTABI

FİKİRİ BİLİM YAYINLARI 1. DÖNEM TEKRAR DENEMELERİ

FİKRİ BİLİM YAYINLARI 1. DÖNEM TEKRAR SORU BANKASI

İCAT YAYINLARI 1. DÖNEM TEKRAR SORU BANKASI

MODEL YAYINLARI SADECE 1. DÖNEM TEKRAR SORU BANKASI

YDS SHALLWE 1. DÖNEM TEKRAR LGS KİTABI

NEWTON YAYINLARI ALLSTAR 1.DÖNEM TEKRAR SORU BANKASI

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir